Реновація заводу «Арсенал» від AVG Group стала взірцевим проектом у своїй категорії на V Eastern Europe Real Estate Awards 2019!

Ноябрь 30, 2019 | By Viktoria Olabina | 0

Іще торік Будівля Ковальської майстерні була одним із занедбаних цехів заводу «Арсенал», що скривався за високим парканом. Нині, це одне із найпопулярніших місць киян та гостей міста, де представлені відомі ресторани, бари та пекарні.

Одним із головних завдань для архітекторів AVG стало збереження неповторного історичного шарму пам’ятки та виявлення особливостей пізнього «цегляного» стилю із елементами модерну.

У процесі наукових досліджень були виявлені значні втрати елементів оздоблення та декору, великої кількості перебудов, що спотворювали первісний вигляд будівлі. В ході реставрації розчищена та відновлена автентична цегляна кладка стін, підсилені елементи конструкції покрівлі, замінені вікна та двері, а також облаштована антресоль.

Завдяки підсвічуванню декоративних елементів на фасадах колишня кузня заводу виглядає наче справжня окраса історичного Києва. Проектом передбачалося знесення частини паркану заводу та тимчасових споруд, що не мали історичного чи мистецького значення, і влаштування благоустрою із пішохідною зоною та озелененням навколишньої території.

У будівлі розмістилися два десятки ресторанів та барів, що представлені у демократичному форматі міського ринку іжі.

Група компаній AVG виступила у ролі генпроектувальника реновації заводу «Арсенал» і також визнана найкращою Архітектурною компанією 2019 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *